הרכבת פרגולה

התאמת בסיס לפרגולה

הפרגולות אלומיניום של פלרם מיועדת להתקנה ועיגון (כולל קדיחה) על משטחים צמודי קרקע, לכן אנחנו ממליצים לא להתקין אותה בדירות גג \ פנטהאוז ומרפסות. שמירה על חובת העיגון בהתאם למפורט בהוראות ההרכבה הכרחית למתן אחריות היצרן על הפרגולה; עליה להיבנות ולהיות מעוגנת למשטח מיושר ויציב בכדי לספק בטיחות בסיסית הכרחית וכן לעמוד בתנאי מזג האוויר השונים.

משטח בסיס מבטון או דק מעץ הם המומלצים ביותר, אבל ניתן להשתמש ביסודות מסוגים אחרים כמו מרצפות. בכל שאלה מומלץ להתייעץ עם מוקד השירות שלנו.

 

אפשרויות הרכבת הפרגולה

הרכבה עצמית - הפרגולה מבית פלרם תוכננה להרכבה עצמית על ידי 2 אנשים ללא צורך ביכולת התקנה מקצועית. כל האביזרים להתקנה כלולים, כולל אביזרי פרזול. התקנה עדיין מחייבת מקדחה ומקדחים מתאימים לבטון לקיבוע לקיר וכן לסוג המשטח או רצפה הזמין להרכבה. יש לנקות את פני השטח היטב כדי לוודא שהפרגולה תעמוד על המשטח ללא הפרעה. יש לוודא מרחק של 5 ס"מ לפחות בין עוגני הפרגולה וקצה המשטח.

לעיגון הפרגולה נדרשים ברגים מתאימים לחומר הבסיס: ברגים ועוגנים לבטון, בורגי סיבית לדק מעץ.

לצפייה בסרטוני ההרכבה או חוברת הוראות ההרכבה לדוגמא:

 

 

הרכבה בתשלום

פלרם מספקת שירות הרכבה בתשלום על ידי מתקין חיצוני מקצועי בעל ניסיון רב. השירות מבטיח התקנה בטוחה וראש שקט לשנים רבות של שירות. מחירי ההרכבה מפורטים בעמודי המוצר של הפרגולות.

חוברת הוראות הרכבה: